Agnieszka Górska: Biznes oparty na wynajmie szefów kuchni

Swoją historią dzieli się twórczyni Ulala Chef, usługi i platformy pozwalającej wynająć szefów kuchni na prywatne przyjęcia we własnym domu.

W tym odcinku podcastu Kobiety Internetu rozmawiam z Agnieszką Górską, CEO i cofounderką Ulala Chef. Platformy online, która pozwala wynająć szefów kuchni na prywatną uroczystość organizowaną we własnym domu. Na przykład na przyjęcie komunijne, randkę albo spotkanie z przyjaciółmi. Ulala Chef świadczy również usługi dla klienta biznesowego – od organizacji przyjęć po pokazy live-cookingu z udziałem topowych kucharzy.

Agnieszka Górska stworzyła usługę i platformę online, jakiej sama pragnęła dla siebie jako klientka usług gastronomicznych i pasjonatka dobrej kuchni. Korzystając z UlalaChef możemy zorganizować przyjęcie we własnym domu i nie martwić się zakupami, serwowaniem i szykowaniem dań czy sprzątaniem kuchni. Wszystko, łącznie z przygotowywaniem potraw na oczach naszych gości, zrobi dla nas wynajęty szef kuchni. Ulala Chef specjalizuje się również w realizacji nietypowych zleceń dla klientów indywidualnych. Takich jak na przykład organizacja romantycznej kolacji nad brzegiem morza. Klientom biznesowym zapewnia dostęp do topowych kucharzy, znanych z programów telewizyjnych i kompleksową obsługę przyjęć, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Ulala Chef odpowiadał między innymi za realizację prywatnej restauracji dla gwiazd Festiwalu Open’er.

Zanim Agnieszka Górska zdecydowała się rozwijać własny startup i działać w nowej dla siebie dziedzinie, przez 17 lat odpowiadała za marketing w dużych korporacjach. Pracowała między innymi w branży retail dla LPP S.A. (właściciela takich marek jak np. Reserved, Cropp, Mohito) czy telekomunikacyjnej dla Orange i Vectra, w której to była członkiem zarządu.

Z rozmowy dowiesz się:
  • Jak wyglądał rozwój Ulala Chef –  od pomysłu do realizacji?
  • Dlaczego Agnieszka Górska zdecydowała się rozwijać własny start-up?
  • Czym różni się Ulala Chef od innych usług private cooking?
  • Jakie były największe wyzwania w pierwszych latach działalności?
  • Dlaczego Agnieszka Górska zorganizowała „casting” na wspólników?
  • Jak platforma automatyzuje zamówienia i pozwala budować skalę?
  • W jaki sposób była testowana usługa przed startem platformy?

Strona Ulala Chef: https://ulalachef.pl
Notatki i porady z odcinka znajdziesz na: http://kobietyinternetu.pl/ulalachef

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.