O mnie

Do podcastu Kobiety Internetu, zapraszam bohaterki, które łączy autentyczna historia pokazująca, jak internet zmienił ich  życie.

Cześć!
Nazywam się Agnieszka Chacińska,
a to jest strona podcastu Kobiety Internetu.

Zarówno w życiu jak i w sieci poluję na ciekawych ludzi
i treści. Lubię zaglądać pod powierzchnię i szukać tego,
co prawdziwe. Również tego, czego często nie widać
na wymuskanych selfie i w dopieszczonych success stories.

Podcast Kobiety Internetu powstał z mieszanki moich trzech pasji: do nowych mediów, biznesu i prawdziwych historii. Zapraszam do niego kobiety, które łączy jedno. Inspirująca, autentyczna opowieść pokazująca,
jak internet zmienił ich dotychczasowe życie. Na przykład jak pozwolił im stworzyć dla siebie nowe miejsce pracy, rozwinąć biznes na międzynarodową skalę albo realizować ważne cele społeczne. Liczba opcji jest nieograniczona i to mnie fascynuje.

Większość moich bohaterek to prawdziwe kreatorki zmian, które postanowiły stworzyć dla siebie, a najczęściej także innych, nowe miejsce w sieci. W formie aplikacji, społeczności, usługi, serwisu lub… Właściwie forma nie odgrywa tu większej roli. Dlatego wśród gości tego podcastu usłyszysz zarówno założycielki globalnych startupów, internetowych twórców i przedsiębiorców, jak i autorki głośnych akcji społecznych. Lista pozostaje otwarta. Dziewczyny podzielą się z Tobą praktycznymi wskazówkami
i pokażą od kuchni, jak krok po kroku wyglądała ich droga do… aha, wcale nie zawsze sukcesu.

Więcej o mnie? Jestem mamą rozpędzonej trzylatki, która aktualnie z utęsknieniem wyczekuje dnia, w którym założę sukienkę z brokatem. Podmiejskim podróżnikiem gustującym w sielskich wyprawach, najlepiej na dwóch kółkach i w bliżej nieokreślonym kierunku. Etatowo, strategiem, z ponad 10 letnim doświadczeniem w tworzeniu komunikacji marek.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zostać moim gościem i podzielić się ze światem swoją historią?
Koniecznie daj znać na: chacinska.agnieszka@gmail.com