Magdalena Linke-Koszek: Jak rozwijać sieć kontaktów zawodowych?

Pomysłodawczyni i CEO startupu HerImpact.co opowiada o tym, dlaczego zdecydowała się stworzyć platformę wspierającą rozwój kobiet.

Gościem tego odcinka jest Magdalena Linke-Koszek, pomysłodawczyni i CEO platformy HerImpact. Aplikacji webowej opartej na sztucznej inteligencji, która wspiera rozwój kobiet. Łączy w sobie narzędzia edukacyjne z funkcjonalnościami pozwalającymi na budowanie sieci kontaktów zawodowych.

Magda wcześniej pracowała jako prawniczka i była współzałożycielką sieci kobiecej Young Women Leaders.Swój startup edukacyjny Magda rozwija wspólnie z Karoliną Cwaliną-Stępniak, certyfikowanym coachem i autorką, m.in. programu „Sexy zaczyna się w głowie”. Magda wcześniej pracowała jako prawniczka i była współzałożycielką sieci kobiecej Young Women Leaders. Do stworzenia aplikacji HerImpact skłoniły ją jej osobiste doświadczenia zawodowe oraz wnioski z prowadzenia eventów dla kobiet w ramach YWL. Widząc, jak wielkie jest zapotrzebowanie na takie inicjatywy, zdecydowała się działać na większą skalę, wykorzystując możliwości internetu.

W naszej rozmowie Magda opowiada, jak wyglądał proces tworzenia platformy – od konceptu do momentu pozyskania pierwszych partnerów. Dzieli się również kulisami premiery aplikacji, która miała miejsce w momencie lockdownu.

 Z rozmowy dowiesz się:
  • Dlaczego Magda zdecydowała się wspierać kobiety na rynku pracy?
  • Jak testowała swój pomysł na różnych etapach rozwoju aplikacji?
  • Skąd wzięła środki na rozwój platformy?
  • Jak poznała swoją wspólniczkę?
  • Dlaczego pandemia pomogła w rozwoju platformy?
  • Jak godzi pracę z macierzyństwem?
  • W jaki sposób pozyskiwała pierwszych klientów i partnerów?
Projekty, o których rozmawiamy w podcaście:

Wersja beta platformy HerImpact
Więcej o Young Women Leaders

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.