Kaśka Żbikowska:
Jak zarabiać na swojej wiedzy w sieci?

Założycielka społeczności i projektu #DigitalGirls podpowiada, jak można wykorzystać internet do tworzenia cyfrowych produktów edukacyjnych.

Zanim Kaśka Żbikowska zaczęła uczyć inne kobiety, jak zarabiać na własnych projektach edukacyjnych, pracowała jako etatowa project managerka. Po sukcesie pierwszych książek z zakresu zarządzania projektami i wielu godzinach na sali szkoleniowej w roli trenerki, postanowiła stworzyć swoje pierwsze cyfrowe produkty. Wtedy na własnym przykładzie przekonała się, że ekspercka wiedza i wiele godzin włożonych w przygotowywany kurs nie gwarantuje sukcesu w sieci. Dziś, wiedząc w jakie pułapki wpadała na początku swojej drogi, uczy inne kobiety, jak mogą ich uniknąć i skutecznie zarabiać na swojej wiedzy. Osobiste doświadczenia Kaśki pokazują, jak na własnych błędach można zbudować produkt, który pozwoli innym… więcej ich nie popełniać.

Kaśka Żbikowska nazywa siebie i swoje kursantki edukatorkami przyszłości. W tworzeniu cyfrowych produktów edukacyjnych wspiera m.in. psychologów, trenerów, coachów, dietetyków. Pokazuje im, jak na różne sposoby mogą rozwijać swoją działalność w sieci. W naszej rozmowie przyglądamy się modelom biznesowym, w których najczęściej pracują w internecie klientki Kaśki. Szczególną uwagę zwracamy na błędy najczęściej popełniane przez osoby, które dopiero zaczynają działać jako edukatorki w sieci. Mówimy też o tym, jak szybko wystartować z produktem edukacyjnym online. Zwłaszcza, gdy zmusza nas do tego sytuacja.

Z tej rozmowy dowiesz się:
  • Jakie darmowe narzędzia wykorzystać, tworząc cyfrowe produkty?
  • Co zrobić, aby nie stracić czasu i pieniędzy na produkt, który się nie sprzeda?
  • Jakie pułapki czekają na osoby tworzące swoje pierwsze kursy online?
  • Na co zwrócić uwagę, szukając pierwszych klientów kursu?
  • Jak przetestować swój koncept?
  • W jakich modelach biznesowych najczęściej działają edukatorki w sieci?
  • Jak szybko przenieść swoje działania edukacyjne do sieci?

Więcej o Kasi Żbikowskiej i #Digitalgirls
Grupa #Digitalgirls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.