Barbara Piasek: Jak rozkręcić sprzedaż w firmie?

Barbarą Piasek, prezeska i współwłaścicielka spółki Evenea, dzieli się swoimi lekcjami biznesu i wskazówkami nt. zarządzania sprzedażą w firmie.

Bohaterką 21. odc. podcastu jest Barbara Piasek, prezeska i współwłaścicielka spółki Evenea, która zjadła zęby na niejednym biznesie. Współzałożycielka takich inicjatyw jak Festiwal See Bloggers dla twórców internetowych i celebrytów czy Festiwal Kobiet Internetu. Barbara Piasek współtworzyła również markę Wolves Summit – łączącą w sobie konferencję, platformę online i rozwiązania matchujące  startupy technologiczne, korporacje oraz inwestorów z 60 krajów. Z sukcesami rozwijała i sprzedała także software do automatyzacji komunikacji w firmach poprzez chatboty IncredBots. Ale zanim do tego wszystkiego doszło musiała podnieść się z dwóch milionów długu, w których tonęła w swojej pierwszej firmie. W naszej rozmowie opowiada, jak jej się to udało i wpłynęło na zasady, którymi do dziś kieruje się biznesie, z powodzeniem rozwijając kolejne marki.

Zanim Basia zaczęła swoją przygodę z przedsiębiorczością przez ponad 10 lat zdobywała doświadczenie jako manager w międzynarodowych korporacjach, m.in. Procter&Gamble, RWE, BMW Polska, Orange, Empik. Swoją wiedzą dzieli się w podcaście Dochodowa Firma. Jest również autorką kursu online Wolves Business Booster, książki “Sales Gate” i podręcznika “The Sales Gate. Skuteczne techniki i metody podnoszenia efektywności sprzedaży”.

Z tego podcastu dowiesz się:
  • Co zrobić, aby skutecznie pozyskiwać klientów, ograniczając liczbę spotkań do niezbędnego minimum?
  • Jak budować firmy, aby je z sukcesem sprzedać?
  • W jaki sposób zarządzać sprzedażą w małej firmie?
  • Jak można pozyskiwać klientów przed stworzeniem finalnego produktu?
  • Co zrobić, aby skutecznie promować eventy?
  • Jak wykorzystywać eventy do promocji oferty?
  • W jaki sposób tworzyć skalowalne i powtarzalne modele biznesowe?
  • Jak wyjść na prostą w sytuacji kryzysowej?

Więcej o usługach Evenea
Więcej o Festiwalu Kobiet Internetu
Podcast Dochodowa Firma prowadzony przez Barbarę Piasek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.