Karolina Brzuchalska:
Jak zostać wirtualną asystentką?

Wirtualna project managerka, trenerka i mentorka wirtualnych asystentek opowiada, jak zdobyć niezbędne kompetencje i zacząć pracę w tym zawodzie.

Karolina Brzuchalska zaczęła pracę w zawodzie wirtualnej asystentki, ponieważ nie chciała, aby jej dzieci po szkole musiały wracać do pustego domu albo spędzać czas w świetlicy. Praca zdalna, w której może elastycznie decydować o czasie i godzinach pracy, okazała się idealnym rozwiązaniem. Pozwoliła jej nie tylko na większą elastyczność, ale również dalszy rozwój.

Dziś, po latach pracy w tym zawodzie, Karolina Brzuchalska prowadzi agencję wirtualnych asystentek Pretty Well Done, w ramach której wspiera przedsiębiorców w zdalnym zarządzaniu projektami. Jednocześnie jako trenerka i mentorka pomaga innym kobietom zmienić branżę i zacząć stawiać pierwsze kroki w tej profesji.

W 20 odcinku podcastu Kobiety Internetu usłyszysz, jak zacząć pracę w roli wirtualnej asystentki i wybrać dla siebie najlepszą specjalizacje. Karolina Brzuchalska udzieli ci również cennych wskazówek związanych z pozyskiwaniem pierwszych klientów i rozwojem kompetencji niezbędnych w tym zawodzie. Przedstawi także cienie i blaski pracy wirtualnej asystentki.

Z rozmowy dowiesz się:
  • Które z kompetencji warto rozwijać, gdy chcesz pracować jako wirtualna asystentka?
  • Jak zdobyć pierwsze zlecenia i niezbędne umiejętności?
  • Ile zarabia wirtualna asystentka?
  • Jakie są plusy i minusy pracy freelancerki?
  • Na czym polega praca wirtualnej asystentki?
  • Jakie są możliwości rozwoju w tym zawodzie?

Książki i kursy online dla osób planujących pracę w zawodzie wirtualnej asystentki
Bezpłatne podcasty nt. pracy Wirtualnej Asystentki
Więcej o Karolinie Brzuchalskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.