Olga Kordys Kozierowska: Sukces pomimo niskiej samooceny

Co jest najważniejsze, gdy walczysz o marzenia? Swoimi wskazówkami dzieli się prezeska i założycielka fundacji Sukces Pisany Szminką.

Wyobraź sobie, że udaje ci się realizować swoje najbardziej śmiałe pomysły i plany. I to pomimo przeciwności losu, kolejnych kryzysów, własnych ograniczeń czy braku doświadczenia w danym obszarze. W naszej rozmowie Olga Kordys Kozierowska na własnym przykładzie pokazuje, że to możliwe, a na spełnianie własnych marzeń nigdy nie jest za późno.

W 15. odcinku podcastu prezeska i założycielka fundacji Sukces Pisany Szminką, od 2008 roku wspierającej kobiety w biznesie, opowiada o początkach swojej organizacji – w tym również kulisach powstania jej autorskiej audycji radiowej i  programu w TVN24 pod tym samym tytułem. Rozmawiamy o doświadczeniach, które doprowadziły ją do kolejnych życiowych rewolucji i zmian. Na przykład do rozpoczęcia kolejnej przygody, tym razem z aktorstwem i napisania własnego spektaklu. Sztuki „Wysokie C”, której premiera online miała miejsce w maju tego roku.  Z tego wywiadu dowiesz się również, co zdaniem Olgi Kordys Kozierowskiej jest kluczowe, gdy chcesz osiągnąć sukces. Sukces, który sama definiuje jako wolność wyboru i podążania własną droga. 

Olga Kordys Kozierowska, businesswomen, dziennikarka biznesowa, mówca motywacyjny, trenerka biznesu. Pod marką „Sukces Pisany Szminką” prowadziła, m.in. program telewizyjny w TVN 24 i audycję radiową o tej samej nazwie, konferencje, szkolenia i programy rozwojowe dla tysięcy kobiet w Polsce. Pomysłodawczyni konkursu „Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku” oraz klubu Champions of Change propagującego politykę diversity and inclusion w korporacjach w Polsce. Autorka książek (m.in. „Twój przyjaciel kryzys”, „21 Dni Przebudzenie”) oraz spektaklu „Wysokie C”, w którym gra również główną rolę. Przed stworzeniem fundacji, pracowała w międzynarodowych korporacjach (KLM, Unilever, DPD). Prywatnie mama trójki dzieci.

Z tego podcastu dowiesz się:
  • Jaka historia stoi za powstaniem Sukcesu Pisanego Szminką?
  • Co zdaniem Olgi jest kluczowe w prowadzeniu wywiadów?
  • Jak działać skutecznie pomimo niskiego poczucia własnej wartości?
  • Dlaczego twarde kompetencje nie są kluczowe na drodze do sukcesu?
  • Jak realizować marzenia pomimo przeciwności?
  • Czemu właśnie teraz Olga Kozierowska debiutuje w roli aktorki?
Inicjatywy wymienione w rozmowie:

Działania fundacji Sukces Pisany Szminką
Aplikacja MyOla
Sztuka Wysokie C, zapis transmisji na żywo
Test predyspozycji
Książka Mój Przyjaciel Kryzys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.