Ola Żelazo:
Jak zostać trenerką jogi online?

Ola Żelazo, uczy jogi, prowadząc wyłącznie treningi w sieci - głównie na Instagramie i Youtube. W naszej rozmowie opowiada, jak zmieniła swoją pasję w sposób na życie.

Gdy rozmawia się z Olą Żelazo i patrzy na sposób, w jaki z wdziękiem prezentuje swoją wyrzeźbioną sylwetkę, ciężko uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu obawiała się wystąpień video. Dziś Ola zachwyca pewnością siebie i autentycznością. Wybrzmiewa ona z każdego z jej filmów treningowych – publikowanych głównie na Youtubie i Instagramie. W trakcie naszego nagrania wiele rozmawiałyśmy właśnie o jej transformacji. Jak wyglądał proces stopniowego otwierania się na użytkowników i stawania się coraz bardziej autentyczną? Czy ciężko jest być sobą, gdy odpala się czerwone światełko kamery?

Poruszamy też temat zmiany myślenia Oli nt. istoty samych treningów. Co w konsekwencji doprowadziło ją do wybrania internetu jako głównego miejsca rozwoju swojego sportowego biznesu.  Jak doszła do etapu, w którym zapragnęła uczyć zdrowego stylu życia, praktykując wyłącznie online? Jak dziś wygląda jej organizacja pracy i codzienne obowiązki? Z czym tak naprawdę wiąże się tworzenie treści i promowanie swoich materiałów w sieci? Jakie działania podejmuje, aby jej głównymi klientami byli klienci biznesowi, angażujący ją do swoich projektów promujących zdrowy styl życia i produkty? Te i inne tematy znajdziesz w wywiadzie z Olą Żelazo.

Z rozmowy dowiesz się, m.in.:
  • Jak wygląda praca trenerki online?
  • Co można zrobić, aby zmienić sportową pasję w sposób na życie i własny biznes?
  • Jak wiele treści musi tworzyć Ola, aby jej działania przynosiły oczekiwany efekt?
  • Na czym zarabia trenerka online i jak promuje swoje działania?
  • Jak małymi krokami przekłuwać stres związany z występowaniem przed kamerą w autentyczną relację z odbiorcami?
  • Jakie są cienie i blaski pracy trenerki online?
Projekty, o których rozmawiamy w podcaście:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.